ITF W50 / M25 Oldenzaal.

Voor OLTC Ready in Oldenzaal mocht ik twee dagen lang content maken tijdens het ITF W50 / M25 proftoernooi op hun park. Een geweldige opdracht, want dit was mijn eerste officiële proftoernooi als content creator. Het smaakte direct naar meer!

De opdracht bestond uit het maken van twee aftermovies in de vorm van Instagram Reels, waarmee de sfeer en energie van het toernooi werd vastgelegd en gedeeld met een breed publiek. Daarnaast heb ik ook fotocontent gemaakt. Deze foto’s zijn inmiddels veel gedeeld door de deelnemende tennissers en tennissters én door hun sponsoren.

Dat mijn beelden zoveel zichtbaarheid opleveren, is voor mij een mooie bevestiging dat ik op de goede weg ben als tennis content creator !

👉 Bekijk hieronder één van de aftermovies en een selectie van de foto’s!